PLINE. C. Plinii secundi historiae mundi... - Lot 29 - Lynda Trouvé

Lot 29
Estimation :
80 - 100 EUR
PLINE. C. Plinii secundi historiae mundi libri XXXVII. Lugduni, Sumptibus Caldorianae Societatis, 1606. Fort in-folio veau brun, dos lisse orné (rel. post.). Reliure usagée. Mouillures claires.
Mes ordres d'achat